Stół LUGO Rozkładany 90-190 cm Dąb Złoty/Czarny
Symbol: ME.LUGO/DZ/CZ/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1079.10 Cena przed promocją: 1199.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LUGO/DZ/CZ/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1079.10 Cena przed promocją: 1199.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół okrągły |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | dąb złoty |
| Wysokość stołu | 76 cm |
| Średnica stołu | 90 cm |
| Długość stołu po rozłożeniu | 190 cm |
| Kategoria | Stoły |