Stół LUKAS Rozkładany 100-250 cm Czarny
Symbol: ME.LUKAS/CZ/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1349.10 Cena przed promocją: 1499.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LUKAS/CZ/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1349.10 Cena przed promocją: 1499.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół okrągły |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | czarny |
| Wysokość stołu | 75 cm |
| Średnica stołu | 100 cm |
| Długość stołu po rozłożeniu | 250 cm |
| Kategoria | Stoły |