Stół Ogrodowy ARGOS 160-260 cm Dąb/Czarny
Symbol: ME.ARGOS/160-260/D/CZ/OGR/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1499.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ARGOS/160-260/D/CZ/OGR/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1499.00
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał blatu | kompozyt |
| Kolor blatu | dąb |
| Długość stołu | 160 cm |
| Wysokość stołu | 74,5 cm |
| Długość stołu po rozłożeniu | 260 cm |
| Głębokość stołu | 90 cm |
| Kategoria | Meble ogrodowe |