Stół Ogrodowy FARGO Brązowy
Symbol: ME.FARGO/BR/RT/OGR/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 379.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.FARGO/BR/RT/OGR/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 379.00
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Nie |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Kolor korpusu | brązowy |
| Materiał korpusu | Technorattan |
| Materiał blatu | Tworzywo |
| Kolor blatu | brązowy |
| Długość stołu | 119,5 cm |
| Wysokość stołu | 76 cm |
| Głębokość stołu | 69 cm |
| Kategoria | Meble ogrodowe |