Stół REX 2 Ceramiczny Rozkładany 180-240 cm Czarny Marmur/Orzech
Symbol: ME.REX2/CZ/O/CER/S180-240
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2069.10 Cena przed promocją: 2299.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.REX2/CZ/O/CER/S180-240
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2069.10 Cena przed promocją: 2299.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Kolor korpusu | czarny/orzech |
| Materiał korpusu | metal/ drewno |
| Materiał blatu | Ceramiczny |
| Kolor blatu | czarny marmur |
| Długość stołu | 180 cm |
| Szerokość stołu | 90 cm |
| Wysokość stołu | 76 cm |
| Grubość blatu | 1,1 cm |
| Maksymalna długość stołu po rozłożeniu | 240 cm |
| Kategoria | Stoły |