Stół REX Rozkładany 160-220 cm MDF Dąb Rustykalny/Czarny
Symbol: ME.REX/RU/RU/S160-220
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1844.10 Cena przed promocją: 2049.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.REX/RU/RU/S160-220
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1844.10 Cena przed promocją: 2049.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Kolor korpusu | dąb rustykalny/czarny |
| Materiał korpusu | metal/tworzywo |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | dąb rustykalny |
| Długość stołu | 160 cm |
| Szerokość stołu | 90 cm |
| Wysokość stołu | 76 cm |
| Grubość blatu | 1,1 cm |
| Maksymalna długość stołu po rozłożeniu | 220 cm |
| Kategoria | Stoły |