Stół SAMER Rozkładany Ceramiczny 138-178 cm Dąb/Czarny
Symbol: ME.SAMER/D/CZ/CER/S140-180
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1439.10 Cena przed promocją: 1599.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.SAMER/D/CZ/CER/S140-180
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1439.10 Cena przed promocją: 1599.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Kolor korpusu | dąb złoty |
| Materiał korpusu | drewno kauczkowe |
| Materiał blatu | Ceramiczny |
| Kolor blatu | dąb złoty |
| Długość stołu | 138 cm |
| Szerokość stołu | 80 cm |
| Wysokość stołu | 78 cm |
| Grubość blatu | 1,1 cm |
| Maksymalna długość stołu po rozłożeniu | 178 cm |
| Kategoria | Stoły |