Stolik HANTEL Dąb Złoty/Biały
Symbol: ME.HANTEL/DZ/B/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 287.10 Cena przed promocją: 319.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.HANTEL/DZ/B/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 287.10 Cena przed promocją: 319.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Skandynawski |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kolor korpusu | biały |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | dąb złoty |
| Grubość blatu | 1,4 cm |
| Wysokość stolika | 46,5 cm |
| Średnica stolika | 70 cm |
| Kategoria | Ławy i stoliki |