Stolik HARPER Dąb
Symbol: ME.HARPER/D/D/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 458.10 Cena przed promocją: 509.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.HARPER/D/D/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 458.10 Cena przed promocją: 509.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Płyta MDF |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Średnica mebla | 60 cm |
| Wysokość mebla | 45,5 cm |
| Kolor korpusu | dąb naturalny |
| Materiał korpusu | MDF |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | dąb naturalny |
| Grubość blatu | 1,8 cm |
| Kategoria | Ławy i stoliki |