Stolik Kawowy VENICE Biały Marmur/Złoty
Symbol: ME.VENICE/BM/ZL/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 404.10 Cena przed promocją: 449.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.VENICE/BM/ZL/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 404.10 Cena przed promocją: 449.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał blatu | MDF + laminat |
| Kolor blatu | biały marmur |
| Grubość blatu | 1 cm |
| Wysokość stolika | 46 cm |
| Średnica stolika | 80 cm |
| Kategoria | Ławy i stoliki |