Toaletka BECK Dąb Ryflowana
Symbol: ME.BECK/D/B120
Dostępność: 999 szt.
Cena: 809.10 Cena przed promocją: 899.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.BECK/D/B120
Dostępność: 999 szt.
Cena: 809.10 Cena przed promocją: 899.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Wysokość mebla | 76 cm |
| Kolor korpusu | dąb |
| Materiał korpusu | MFC + HDF |
| Szerokość mebla | 120 cm |
| Głębokość mebla | 30 cm |
| Materiał nóg | metal |
| Kolor nóg | czarny |
| Kolor uchwytów | złoty |