Wersalka Rozkładana ARUBA Brązowa
Symbol: PPHUE.ZOSIA/PAROS3/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1304.10 Cena przed promocją: 1449.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PPHUE.ZOSIA/PAROS3/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1304.10 Cena przed promocją: 1449.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Brązowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Wysokość mebla | 88 cm |
| Maksymalne obciążenie | 300 kg |
| Szerokość mebla | 188 cm |
| Głębokość mebla | 89 cm |
| Powierzchnia spania | 118 x 188 cm |
| Tkanina | PAROS 3 |
| Pojemnik na pościel | Tak |