Wersalka Rozkładana ARUBA Szara
Symbol: PPHUE.ZOSIA2/LUX32/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1394.10 Cena przed promocją: 1549.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PPHUE.ZOSIA2/LUX32/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1394.10 Cena przed promocją: 1549.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Wysokość mebla | 98 cm |
| Maksymalne obciążenie | 300 kg |
| Szerokość mebla | 188 cm |
| Głębokość mebla | 89 cm |
| Powierzchnia spania | 118 x 188 cm |
| Tkanina | LUX 32 |
| Pojemnik na pościel | Tak |