Wersalka Rozkładana PIANO Beżowa Sztruksowa
Symbol: PPHUE.DOROTKA/POSO3/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1439.10 Cena przed promocją: 1599.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PPHUE.DOROTKA/POSO3/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1439.10 Cena przed promocją: 1599.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Sztruks |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Wysokość mebla | 96 cm |
| Szerokość mebla | 190 cm |
| Głębokość mebla | 92 cm |
| Powierzchnia spania | 117 cm x 190 cm |
| Tkanina | POSO 3 |
| Funkcja spania | Tak |
| Pojemnik na pościel | Tak |