Zestaw 2x Fotel Do Spania Jednoosobowy MILAN 1 Beżowy
Symbol: PPHUE.MAJA1/POLARIS4/Z2/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 3149.10 Cena przed promocją: 3499.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PPHUE.MAJA1/POLARIS4/Z2/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 3149.10 Cena przed promocją: 3499.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Głębokość fotela | 110 cm |
| Szerokość fotela | 98 cm |
| Wysokość fotela | 95 cm |
| Powierzchnia spania | 197 x 97 cm |
| Głębokość fotela po rozłożeniu | 205 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |
| Tkanina | POLARIS 4 |
| Funkcja spania | Tak |
| Liczba sztuk w zestawie | 2 |