Zestaw Stół DORIAN 80-160 cm cm Dąb Rustykalny/Czarny i 6 Krzeseł LUCKY Szarych
Symbol: DORIAN/DRU/CZ/S/LUCKY/P/V/Z6/K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1910.70 Cena przed promocją: 2123.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DORIAN/DRU/CZ/S/LUCKY/P/V/Z6/K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1910.70 Cena przed promocją: 2123.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół okrągły |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Materiał blatu | płyta wiórowa laminowana |
| Kolor blatu | dąb rustykalny |
| Wysokość krzesła | 86 cm |
| Szerokość krzesła | 47 cm |
| Głębokość krzesła | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Kolor obicia krzesła | szary |
| Kolor korpusu krzesła | czarny |
| Materiał korpusu krzesła | metal |
| Wysokość stołu | 75 cm |
| Kolor korpusu stołu | czarny |
| Materiał korpusu stołu | metal |
| Średnica stołu | 80 cm |
| Długość stołu po rozłożeniu | 160 cm |
| Grubość blatu | 3,5 cm |
| Kategoria | Zestawy stół i krzesła |