Zestaw Stół HARRY 102-142 cm Dąb Artisan/Czarny i 4 Krzesła PERU Czarne
Symbol: W.HARRY/DA/CZ/S/PERU/CZ/V/Z4/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1003.50 Cena przed promocją: 1115.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: W.HARRY/DA/CZ/S/PERU/CZ/V/Z4/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1003.50 Cena przed promocją: 1115.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół okrągły |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Kolor blatu | dąb artisan |
| Wysokość krzesła | 90,5 cm |
| Szerokość krzesła | 43 cm |
| Głębokość krzesła | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 51 cm |
| Materiał obicia krzesła | welur |
| Kolor obicia krzesła | czarny |
| Kolor korpusu krzesła | czarny |
| Materiał korpusu krzesła | metal |
| Wysokość stołu | 76 cm |
| Kolor korpusu stołu | czarny |
| Materiał korpusu stołu | Płyta wiórowa |
| Średnica stołu | 102 cm |
| Długość stołu po rozłożeniu | 142 cm |
| Grubość blatu | 1,8 cm |
| Kategoria | Zestawy stół i krzesła |