Zestaw Stół LAUREN 90 cm Dąb Złoty/Czarny i 4 Krzesła ROBIN Czarne
Symbol: ME.LAUREN/D/CZ/S90:1|ME.ROBIN/CZ/V/K:4
Dostępność: 0 szt.
Cena: 832.50 Cena przed promocją: 925.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LAUREN/D/CZ/S90:1|ME.ROBIN/CZ/V/K:4
Dostępność: 0 szt.
Cena: 832.50 Cena przed promocją: 925.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Stół rozkładany | Nie |
| Kształt stołu | Stół okrągły |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | dąb złoty |
| Wysokość krzesła | 90 cm |
| Szerokość krzesła | 48 cm |
| Głębokość krzesła | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 51 cm |
| Materiał obicia krzesła | welur |
| Kolor obicia krzesła | czarny |
| Kolor korpusu krzesła | czarny |
| Materiał korpusu krzesła | metal |
| Wysokość stołu | 75,5 cm |
| Kolor korpusu stołu | czarny |
| Materiał korpusu stołu | metal |
| Średnica stołu | 90 cm |
| Grubość blatu | 1,5 cm |
| Kategoria | Zestawy stół i krzesła |