Zestaw Stół LIZBONA 160-200 cm Biały Marmur/Orzech i 4 Krzesła GRENADA Kremowe
Symbol: LIZBONA/BM/O/CER/S160-200/GRENADA/KR/O/TB/Z4/K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2893.50 Cena przed promocją: 3215.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LIZBONA/BM/O/CER/S160-200/GRENADA/KR/O/TB/Z4/K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2893.50 Cena przed promocją: 3215.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Materiał blatu | Ceramiczny |
| Kolor blatu | biały marmur |
| Wysokość krzesła | 80 cm |
| Szerokość krzesła | 50 cm |
| Głębokość krzesła | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Materiał obicia krzesła | tkanina boucle |
| Kolor obicia krzesła | kremowy |
| Kolor korpusu krzesła | orzech |
| Materiał korpusu krzesła | metal |
| Długość stołu | 160 cm |
| Wysokość stołu | 76 cm |
| Kolor korpusu stołu | orzech |
| Materiał korpusu stołu | tworzywo |
| Długość stołu po rozłożeniu | 200 cm |
| Grubość blatu | 2,5 cm |
| Głębokość stołu | 90 cm |
| Wysokość oparcia | 35 cm |
| Kategoria | Zestawy stół i krzesła |