Zestaw Stół LUIGI 160-240 cm Biały Marmur/Kaszmir i 4 Krzesła TORINO Kremowe
Symbol: LUIGI/B/KASZ/S160-240/TORINO/KR/KASZ/T/Z4/K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3037.50 Cena przed promocją: 3375.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LUIGI/B/KASZ/S160-240/TORINO/KR/KASZ/T/Z4/K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3037.50 Cena przed promocją: 3375.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Materiał blatu | Ceramiczny |
| Kolor blatu | biały marmur |
| Wysokość krzesła | 91 cm |
| Szerokość krzesła | 52 cm |
| Głębokość krzesła | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Materiał obicia krzesła | tkanina |
| Kolor obicia krzesła | kremowy |
| Kolor korpusu krzesła | kaszmir |
| Materiał korpusu krzesła | metal |
| Długość stołu | 160 cm |
| Wysokość stołu | 75,5 cm |
| Kolor korpusu stołu | czarny |
| Materiał korpusu stołu | metal |
| Długość stołu po rozłożeniu | 240 cm |
| Grubość blatu | 1,2 cm |
| Głębokość stołu | 90 cm |
| Wysokość oparcia | 45 cm |
| Kategoria | Zestawy stół i krzesła |