Zestaw Stół MAX 80-160 cm Dąb Craft/Czarny i 6 Krzeseł PERU Czarnych
Symbol: W.MAX/DC/CZ/S/PERU/CZ/V/Z6/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1235.70 Cena przed promocją: 1373.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: W.MAX/DC/CZ/S/PERU/CZ/V/Z6/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1235.70 Cena przed promocją: 1373.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół kwadratowy |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Materiał blatu | płyta wiórowa laminowana |
| Kolor blatu | dąb craft |
| Wysokość krzesła | 90,5 cm |
| Szerokość krzesła | 43 cm |
| Wysokość siedziska | 51 cm |
| Materiał obicia krzesła | welur |
| Kolor obicia krzesła | czarny |
| Kolor korpusu krzesła | czarny |
| Materiał korpusu krzesła | metal |
| Długość stołu | 80 cm |
| Szerokość stołu | 80 cm |
| Kolor korpusu stołu | czarny |
| Materiał korpusu stołu | Płyta wiórowa |
| Długość stołu po rozłożeniu | 160 cm |
| Grubość blatu | 3,6 cm |
| Kategoria | Zestawy stół i krzesła |