Zestaw Stolików ARON Czarny Marmur/Złoty
Symbol: ME.ARON/CZ/ZL/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 431.10 Cena przed promocją: 479.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ARON/CZ/ZL/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 431.10 Cena przed promocją: 479.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Średnica mniejszego stolika | 50 cm |
| Wysokość mniejszego stolika | 41,3 cm |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | czarny marmur |
| Średnica większego stolika | 70 cm |
| Wysokość większego stolika | 46,2 cm |
| Kategoria | Ławy i stoliki |