Zestaw Stolików Ceramicznych TENOR Czarny Marmur/ Złoty
Symbol: ME.TENOR/CZCER/ZL/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 674.10 Cena przed promocją: 749.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.TENOR/CZCER/ZL/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 674.10 Cena przed promocją: 749.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Wysokość mniejszego stolika | 36,5 cm |
| Materiał blatu | Ceramiczny |
| Kolor blatu | czarny marmur |
| Wysokość większego stolika | 42,5 cm |
| Kategoria | Ławy i stoliki |
| Długość blatu większego stolika | 70 cm |
| Długość blatu mniejszego stolika | 60 cm |
| Szerokość blatu większego stolika | 70 cm |
| Szerokość blatu mniejszego stolika | 60 cm |