Zestaw Stolików JUNO Czarny Marmur
Symbol: ME.JUNO/CZM/CZ/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 224.10 Cena przed promocją: 249.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.JUNO/CZM/CZ/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 224.10 Cena przed promocją: 249.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Wysokość mniejszego stolika | 38,5 cm |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | czarny marmur |
| Wysokość większego stolika | 43 cm |
| Grubość blatu | 1,5 cm |
| Kategoria | Ławy i stoliki |
| Długość blatu większego stolika | 50 cm |
| Długość blatu mniejszego stolika | 40 cm |
| Szerokość blatu większego stolika | 50 cm |
| Szerokość blatu mniejszego stolika | 40 cm |