Zestaw Stolików Kawowy ROSALIE Biały
Symbol: ME.ROSALIE/MB/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 836.10 Cena przed promocją: 929.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ROSALIE/MB/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 836.10 Cena przed promocją: 929.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor korpusu | biały |
| Materiał korpusu | PVC + MDF |
| Średnica mniejszego stolika | 57 cm x 44,5 cm |
| Wysokość mniejszego stolika | 41,5 cm |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | biały |
| Średnica większego stolika | 120 cm x 50 cm |
| Wysokość większego stolika | 32,5 cm |
| Montaż | Meble do samodzielnego montażu |