Zestaw Stolików Kawowych ROCKY MAX 60 cm/80 cm Szary Beton Nowoczesny Loft
Symbol: ME.MAXROCKY/BET/CZ/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 431.10 Cena przed promocją: 479.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MAXROCKY/BET/CZ/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 431.10 Cena przed promocją: 479.00 -10%
Betonoza nie musi kojarzyć się negatywnie. Poznaj zestaw stolików kawowych Rocky MAX, by przekonać się, że taka kolorystyka może prezentować się bardzo stylowo. Szare blaty w kolorze betonu emanują surową elegancją, idealnie pasując do industrialnych aranżacji, choć równie efektownie wkomponują się w wiele innych stylów.
Starannie przemyślany projekt oraz materiały użyte do produkcji zapewniają wyjątkową trwałość zestawu:
Różne wysokości stolików otwierają przed Tobą nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z łatwością możesz je dowolnie zestawiać, tworząc dynamiczne kompozycje, lub korzystać z nich osobno w różnych pomieszczeniach, dostosowując je do własnych potrzeb. Mogą pełnić funkcję podstawki dla ulubionej lektury, małej lampki, lub nawet służyć jako niewielki barek podczas domowej imprezy.
Doskonale sprawdzą się na balkonie lub tarasie, uzupełniając Twoją strefę relaksu. Dzięki nim picie kawy na świeżym powietrzu stanie się jeszcze bardziej przyjemne.
Zestaw stolików kawowych Rocky MAX doskonale wpisuje się w różne przestrzenie i aranżacje, wyróżniając się szczególnie w surowym stylu industrialnym. W minimalistycznych dekorach stanowić będą wyjątkowy akcent, który efektownie przełamuje monotonię. Bez względu na to, gdzie zostaną umieszczone, z pewnością podkreślą charakter całego wnętrza.
Wybierz oryginalność i sięgnij po zestaw stolików kawowych Rocky MAX już teraz!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Płyta MDF |
| Kolor | Beton |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość mebla | 60 cm |
| Głębokość mebla | 80 cm |
| Średnica mniejszego stolika | 60 cm |
| Wysokość mniejszego stolika | 36,5 cm |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | Szary Beton |
| Średnica większego stolika | 80 cm |
| Wysokość większego stolika | 46,5 cm |
| Kategoria | Ławy i stoliki |