Zestaw Stolików LEILA Czarny
Symbol: ME.LEILA/CZ/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 449.10 Cena przed promocją: 499.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LEILA/CZ/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 449.10 Cena przed promocją: 499.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Płyta MDF |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Skandynawski |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | MDF |
| Średnica mniejszego stolika | 38 cm |
| Wysokość mniejszego stolika | 32 cm |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | czarny |
| Średnica większego stolika | 48 cm |
| Wysokość większego stolika | 38 cm |
| Kategoria | Ławy i stoliki |