Zestaw Stolików MANU MAX Czarny
Symbol: ME.MAXMANU/CZ/CZ/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 431.10 Cena przed promocją: 479.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MAXMANU/CZ/CZ/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 431.10 Cena przed promocją: 479.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Płyta MDF |
| Kolor | Odcienie dębu |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość mebla | 80 cm |
| Głębokość mebla | 53 cm |
| Średnica mniejszego stolika | 60 cm |
| Wysokość mniejszego stolika | 36,5 cm |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | czarny |
| Średnica większego stolika | 80 cm |
| Wysokość większego stolika | 46,5 cm |
| Kategoria | Ławy i stoliki |