Zestaw Stolików MAURO MAX Czarny Marmur
Symbol: ME.MAXMAURO/CZM/CZ/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 404.10 Cena przed promocją: 449.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MAXMAURO/CZM/CZ/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 404.10 Cena przed promocją: 449.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Płyta MDF |
| Kolor | Marmur |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość mebla | 60 cm |
| Głębokość mebla | 80 cm |
| Średnica mniejszego stolika | 60 cm |
| Wysokość mniejszego stolika | 36,5 cm |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | czarny marmur |
| Średnica większego stolika | 80 cm |
| Wysokość większego stolika | 46,5 cm |
| Kategoria | Ławy i stoliki |