Zestaw Stolików OLIS Marmur Złoty
Symbol: ME.OLIS/M/ZL/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 449.10 Cena przed promocją: 499.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.OLIS/M/ZL/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 449.10 Cena przed promocją: 499.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Płyta MDF |
| Kolor | Marmur |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Skandynawski |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Wysokość mebla | 40 cm |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość mebla | 60 cm |
| Głębokość mebla | 60 cm |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | marmur |
| Kategoria | Ławy i stoliki |