Fotel Ogrodowy KALISTA z Podnóżkiem Szary/Czarny
Symbol: ME.KALISTA/CZ/T/FWPD
Dostępność: 999 szt.
Cena: 341.10 Cena przed promocją: 379.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.KALISTA/CZ/T/FWPD
Dostępność: 999 szt.
Cena: 341.10 Cena przed promocją: 379.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podnóżek | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 105 cm |
| Szerokość fotela | 60 cm |
| Wysokość fotela | 90 cm |
| Wysokość podnóżka | 31 cm |
| Kolor poduszki | szary |
| Materiał poduszki | Tkanina |
| Głębokość podnóżka | 48 cm |
| Szerokość podnóżka | 60 cm |