Fotel Rozkładany KOBE Szary Tkanina
Symbol: ME.KOBE/P/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 746.10 Cena przed promocją: 829.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.KOBE/P/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 746.10 Cena przed promocją: 829.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kolor korpusu | szary |
| Głębokość fotela | 95 cm |
| Szerokość fotela | 80 cm |
| Wysokość fotela | 104 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość siedziska | 53 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Funkcja bujania | Nie |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Funkcja masażu | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |