Fotel Rozkładany Leżanka Wypoczynkowy MARRY 2 do Spania Czarny
Symbol: ME.MARRY2/CZ/DNAT/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 899.10 Cena przed promocją: 999.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MARRY2/CZ/DNAT/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 899.10 Cena przed promocją: 999.00 -10%
Czy poszukujesz mebla, który połączy wyjątkowy styl z niezrównaną funkcjonalnością? Rozkładany fotel wypoczynkowy Marry 2 w kolorze czarnym to zaproszenie do świata komfortu i nowoczesnego designu. Funkcjonalność, wygoda i estetyka w jednym? Oto odpowiedź na potrzeby współczesnych przestrzeni.
Marry 2 dostosowuje się do Ciebie! Oparcie fotela posiada kilkustopniową regulację, dzięki czemu bez trudu znajdziesz idealne ustawienie - niezależnie, czy relaksujesz się z książką, śledzisz wciągający serial, czy planujesz krótką drzemkę.
Rozkładając oparcie na płasko, zyskujesz praktyczne łóżko, idealne do spania dla jednej lub dwóch osób. To świetna opcja, gdy niespodziewani goście zdecydują się zostać na noc. W zestawie znajdują się dwie miękkie poduszki, które podniosą komfort użytkowania - niezależnie od sytuacji.
Chwyć za siedzisko i pociągnij do siebie. Oparcie odchyla się ręcznie (mechanizm podobny jak ten w wersalce), w kilkustopniowej regulacji. Z przodu i z tyłu umieszczone są zamki, które należy rozsunąć w 2 dwóch miejscach, aby wyprostować dodatkowe, metalowe nóżki.
Marry 2 to połączenie niezrównanej estetyki, trwałości i wygody. Co sprawia, że jest to doskonały wybór?
Uniwersalność Marry 2 sprawia, że doskonale odnajdzie się w każdej przestrzeni. Elegancki czarny kolor i minimalistyczna forma czynią go idealnym wyborem zarówno do skandynawskiego salonu, loftowej sypialni, jak i nowoczesnego pokoju gościnnego.
Świetnie sprawdzi się również na tarasie. W cieplejsze dni stanie się Twoim ulubionym towarzyszem relaksu na świeżym powietrzu - wystarczy chwila, by przenieść się w świat pełnego komfortu.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Zagłówek | Nie |
| Podnóżek | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Głębokość fotela | 80 cm |
| Szerokość fotela | 100 cm |
| Wysokość fotela | 85 cm |
| Szerokość siedziska | 100 cm |
| Głębokość siedziska | 65 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Funkcja masażu | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |
| Funkcja spania | Tak |