Fotel Wypoczynkowy GRAND z Podnóżkiem Muszelka Czarny Welurowy Glamour
Symbol: ME.GRAND/CZ/V/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 719.10 Cena przed promocją: 799.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.GRAND/CZ/V/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 719.10 Cena przed promocją: 799.00 -10%
Marzysz o chwili relaksu w wyjątkowo stylowej oprawie? Szukasz fotela, który nie tylko ozdobi przestrzeń, ale stanie się Twoim prywatnym azylem odpoczynku? Fotel wypoczynkowy GRAND z dopasowanym podnóżkiem to propozycja, która łączy luksusowy wygląd z funkcjonalnością na co dzień. Zainspirowany kształtem muszli, przyciąga uwagę elegancką formą i dopracowanymi detalami, nadając wnętrzu salonu, sypialni czy garderoby unikalny charakter.
Fotel GRAND z podnóżkiem to nie tylko estetyczna ozdoba wnętrza, ale także mebel zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie i praktyczności:
Fotel GRAND z podnóżkiem doskonale odnajdzie się we wnętrzach glamour, nowoczesnych i minimalistycznych. Dzięki efektownej formie inspirowanej muszlą oraz ponadczasowemu połączeniu czerni i złota staje się nie tylko miejscem relaksu, ale też dekoracyjnym akcentem przestrzeni. To stylowy dodatek, który od razu przyciąga wzrok i podkreśla charakter wnętrza.
Wybierz wygodę w pięknym wydaniu - kliknij i zamów fotel GRAND!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 54 cm |
| Głębokość siedziska | 54 cm |
| Wysokość krzesła | 78 cm |
| Szerokość krzesła | 82 cm |
| Głębokość krzesła | 82 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość podnóżka | 43 cm |
| Szerokość podnóżka | 55 cm |