Fotel Wypoczynkowy Obrotowy PETTIT z Pufą Szary Boucle
Symbol: ME.PETTIT/P/TB/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 989.10 Cena przed promocją: 1099.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.PETTIT/P/TB/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 989.10 Cena przed promocją: 1099.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Boucle |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |
| Wysokość mniejszego fotela | 30 cm |
| Wysokość większego fotela | 62 cm |
| Głębokość mniejszego fotela | 58 cm |
| Głębokość większego fotela | 100 cm |
| Szerokość mniejszego fotela | 58 cm |
| Szerokość większego fotela | 95 cm |