Fotel Wypoczynkowy PALLAZO 1S Czarny/Złoty Welurowy Nowoczesny Glamour
Symbol: ME.PALLAZO1S/CZ/ZL/V/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1889.10 Cena przed promocją: 2099.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.PALLAZO1S/CZ/ZL/V/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1889.10 Cena przed promocją: 2099.00 -10%
Fotel Pallazo 1S to idealna propozycja dla osób ceniących efektowną estetykę glamour połączoną z wysokim komfortem użytkowania. Świetnie sprawdzi się jako samodzielny element strefy relaksu, jak i stylowe dopełnienie aranżacji salonu, gabinetu czy eleganckiej przestrzeni wypoczynkowej. Zestawienie czerni ze złotymi detalami wprowadza do wnętrza nutę luksusu i przyciąga wzrok od pierwszego spojrzenia.
Fotel Pallazo - dopracowana elegancja i komfort, który robi różnicę.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | czarno-złoty |
| Wysokość mebla | 73 cm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Szerokość siedziska | 59 cm |
| Głębokość siedziska | 70 cm |
| Szerokość mebla | 108 cm |
| Głębokość mebla | 88 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Funkcja spania | Nie |