Fotel Wypoczynkowy Sofa KOBEL Brązowy Pluszowy Nowoczesny
Symbol: ME.KOBEL/BR/VP/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1259.10 Cena przed promocją: 1399.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.KOBEL/BR/VP/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1259.10 Cena przed promocją: 1399.00 -10%
Uniwersalny kolor i prosta forma sprawiają, że fotel łatwo komponuje się z różnorodnymi aranżacjami od przytulnych wnętrz po styl soft loft.
Szerokie podłokietniki to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie. Pozwalają wygodnie oprzeć ręce i cieszyć się stabilnym podparciem.
Tapicerka z miękkiego pluszu o delikatnym, trójwymiarowym wzorze heksagonów przykuwa uwagę i zaprasza, by wygodnie zasiąść w fotelu.
W komplecie znajdują się cztery poduszki, które zwiększają wygodę i sprawiają, że siedzenie w fotelu staje się jeszcze bardziej komfortowe
Doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnym salonie, przytulnym pokoju dziennym, jak i we wnętrzu urządzonym w stylu loftowym lub minimalistycznym.
Tapicerowany z tyłu, by świetnie wyglądał z każdej strony. Dzięki temu nie musisz ograniczać się w aranżacji - fotel doskonale wpisze się w każde miejsce w domu.
Sofa ta stanowi coś więcej niż wygodne miejsce do siedzenia - to element, który nadaje pomieszczeniu charakteru. Miękka, przyjemna tapicerka otula ciało, a oryginalny motyw wprowadza do wnętrza niepowtarzalny klimat.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Plusz |
| Kolor | Brązowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Głębokość fotela | 150 cm |
| Szerokość fotela | 135 cm |
| Wysokość fotela | 88 cm |
| Szerokość siedziska | 98 cm |
| Głębokość siedziska | 137 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |