Fotel Wypoczynkowy do Salonu ANGEL Kremowy Muszelka Welurowy Nowoczesny
Symbol: ME.ANGEL/KR/V/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 629.10 Cena przed promocją: 699.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ANGEL/KR/V/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 629.10 Cena przed promocją: 699.00 -10%
Wyobraź sobie przestrzeń, w której nie ma miejsca na nudne meble, a Twoim kompanem podczas chwil odpoczynku jest coś absolutnie wyjątkowego. Poznaj fotel wypoczynkowy Angel w kształcie muszelki - Twój nowy sojusznik w dążeniu do komfortu i elegancji. Jego kremowy kolor wprowadzi do Twojego otoczenia atmosferę spokoju i równowagi, odwołując się do czystości i nieograniczonej dobroci, jaką symbolizuje anioł. Pozwól sobie na moment odprężenia w objęciach fotela Angel i odkryj, jak piękno może łączyć się z wygodą.
Fotel Angel to kwintesencja designu. Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości zapewni Ci wygodę na wiele lat:
Fotel ten będzie wyjątkowo efektownie prezentować się w przestronnych, glamour pomieszczeniach. Jednak to nie wszystko! Postawiony w jasnym, minimalistycznym salonie, z pewnością zaskoczy Twoich gości! Ociepli również surowe, loftowe wnętrza.
Jak możesz zauważyć, możliwości aranżacyjne są liczne, dlatego nie zwlekaj - kup fotel Angel już teraz i daj się oczarować!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 54 cm |
| Głębokość siedziska | 54 cm |
| Wysokość krzesła | 78 cm |
| Szerokość krzesła | 82 cm |
| Głębokość krzesła | 82 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |