Fotel Wypoczynkowy Sofa NEO Beżowy Sztruksowy Nowoczesny
Symbol: ME.NEO/BZ/SZTR/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 926.10 Cena przed promocją: 1029.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.NEO/BZ/SZTR/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 926.10 Cena przed promocją: 1029.00 -10%
Masz dość mebli, które są tylko do patrzenia, ale nie do siedzenia? Fotel Neo w beżowym kolorze to coś więcej niż ładny dodatek - to codzienna wygoda i funkcjonalność. Niewielki, ale dający maksimum komfortu - idealny, gdy naprawdę chcesz wypocząć.
Beżowy kolor i kompaktowy kształt sprawiają, że fotel Neo łatwo dopasujesz do różnych przestrzeni:
Zamów fotel Neo już dziś i poczuj, czym jest prawdziwy relaks - każdego dnia, na wyciągnięcie ręki!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Sztruks |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Głębokość fotela | 149 cm |
| Szerokość fotela | 86 cm |
| Wysokość fotela | 87 cm |
| Szerokość siedziska | 51 cm |
| Głębokość siedziska | 120 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Funkcja masażu | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |
| Funkcja spania | Tak |