Fotel Wypoczynkowy do Salonu ANGEL Muszelka Różowy Welurowy Nowoczesny
Symbol: ME.ANGEL/R/V/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 629.10 Cena przed promocją: 699.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ANGEL/R/V/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 629.10 Cena przed promocją: 699.00 -10%
Szukasz stylowego, wygodnego fotela do salonu lub sypialni? Cenisz sobie wysokiej jakości wykonanie? Lubisz zdecydowaną kolorystykę? Mamy dla Ciebie propozycję! Jest nią fotel wypoczynkowy Angel w kolorze różowym. Dzięki formie przypominającej muszelkę wyróżni się w pomieszczeniu, a komfort jego użytkowania zachwyci Cię! Dodaj swojemu wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu i wypoczywaj anielsko w fotelu Angel!
Siedzisko, oparcie i poduszkę fotela wypełniono warstwą miękkiej, elastycznej pianki. Do tapicerowania użyto natomiast różowej tkaniny welurowej. Materiał ten charakteryzuje gęstość splotu, odporność na przecieranie i mechacenie oraz łatwość w czyszczeniu - ani kurz, ani sierść pupila nie będą Ci straszne! Oparcie delikatnie opada ku dołowi, a jego zakończenie może służyć jako podłokietniki, co zwiększa praktyczność fotela. Całość wygląda stylowo i gustownie.
Fotel opiera się na nogach wykonanych ze stali chromowanej w kolorze złotym, zakończonych stopką. Jest dzięki temu stabilny i wytrzymały. Złoty kolor nóg pięknie współgra z różową tapicerką.
Fotel doskonale sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych i glamour. Jest to mebel wolnostojący, pokryty tkaniną również z tyłu. Możesz dzięki temu postawić go w dowolnym miejscu pomieszczenia - i wszędzie będzie się prezentował tak samo dobrze!
Fotel wymaga samodzielnego montażu. Dzięki czytelnej instrukcji dołączonej do zestawu przebiegnie on szybko i sprawnie.
Wybierz jakość i wygodę, która skradnie Twoje serce- kup fotel Angel już teraz!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Różowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 54 cm |
| Głębokość siedziska | 54 cm |
| Wysokość krzesła | 78 cm |
| Szerokość krzesła | 82 cm |
| Głębokość krzesła | 82 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |