Fotel Wypoczynkowy do Salonu LILLE Bordowy Boucle Nowoczesny
Symbol: ME.LILLE/RD/TB/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 593.10 Cena przed promocją: 659.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LILLE/RD/TB/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 593.10 Cena przed promocją: 659.00 -10%
Jeżeli szukasz komfortowego fotela o nowoczesnym wyglądzie, model Lille będzie idealnym wyborem. Doskonale odnajdzie się w salonie lub sypialni, ale także w przestrzeniach komercyjnych - salonach beauty, poczekalniach, hotelach czy eleganckich kawiarniach. Głęboki bordowy kolor w połączeniu z modną tkaniną bouclé tworzy stylową całość.
Lille - design, który sprzyja odpoczynkowi.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina boucle |
| Kolor | Czerwienie i bordo |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 60 cm |
| Głębokość siedziska | 58 cm |
| Wysokość krzesła | 73 cm |
| Szerokość krzesła | 77,5 cm |
| Głębokość krzesła | 66 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |