Fotel Wypoczynkowy do Salonu PRESTON Kremowy/Złoty Nowoczesny
Symbol: ME.PRESTON/KR/ZL/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 629.10 Cena przed promocją: 699.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.PRESTON/KR/ZL/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 629.10 Cena przed promocją: 699.00 -10%
Stwórz przestrzeń, która emanuje klasą i komfortem. Fotel Preston to świetny wybór do salonu, sypialni czy eleganckich lokali usługowych. Subtelna kremowa tapicerka w połączeniu ze złotymi akcentami doda wnętrzu przytulności i wyrafinowanego charakteru.
Każdy szczegół fotela Preston został zaprojektowany z myślą o wygodzie i trwałości:
Fotel Preston dzięki klasycznej kolorystyce pasuje do wielu aranżacji:
Dodaj wyjątkowy akcent do swojej przestrzeni i ciesz się luksusem, który nigdy nie wychodzi z mody.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina boucle |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Głębokość siedziska | 60 cm |
| Wysokość krzesła | 75 cm |
| Szerokość krzesła | 77 cm |
| Głębokość krzesła | 72 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |