Komoda Czterodrzwiowa z Szufladami BLAGO 190 cm Dąb Artisan/Biały Nowoczesna
Symbol: W.LUNA/DA/B/KOM4D4S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 764.10 Cena przed promocją: 849.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: W.LUNA/DA/B/KOM4D4S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 764.10 Cena przed promocją: 849.00 -10%
Szukasz praktycznego i pojemnego mebla do przechowywania? Komoda Blago w nowoczesnym zestawieniu białych frontów z korpusem w dekorze dąb artisan to idealne rozwiązanie. Jasne, eleganckie fronty pięknie kontrastują z ciepłym odcieniem drewna, tworząc stylową i ponadczasową kompozycję do każdego wnętrza.
Komoda Blago świetnie odnajdzie się w różnych pomieszczeniach. Jej przemyślany układ ułatwia organizację i pomaga utrzymać porządek. W salonie sprawdzi się do przechowywania dokumentów, tekstyliów czy sprzętu multimedialnego. W sypialni pomieści bieliznę i pościel. W przedpokoju uporządkuje czapki, szaliki i rękawiczki, a w biurze lub gabinecie zadba o odpowiednie miejsce na dokumenty i akcesoria.
Wybierz komodę Blago i zaaranżuj swoją przestrzeń w nowoczesnym stylu.
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Wysokość mebla | 96 cm |
| Kolor korpusu | dąb sonoma |
| Materiał korpusu | MFC + HDF |
| Szerokość mebla | 190 cm |
| Głębokość mebla | 32 cm |
| Kolor frontu | biały |
| Materiał frontu | MDF |
| Kategoria | Komody |
| Materiał nóg | plastik |
| Kolor nóg | czarny |
| Kolor uchwytów | czarny |