Komoda Czterodrzwiowa z Szufladami BLAGO 190 cm Dąb Sonoma/Biała Nowoczesna
Symbol: W.LUNA/DS/B/KOM4D4S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 764.10 Cena przed promocją: 849.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: W.LUNA/DS/B/KOM4D4S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 764.10 Cena przed promocją: 849.00 -10%
Masz wrażenie, że w Twoim domu brakuje miejsca na przechowywanie? Jeśli tak to komoda Blago rozwiąże ten problem, oferując stylowy sposób na organizację przestrzeni. Pojemne wnętrze w połączeniu z eleganckim, podniesionym blatem zapewnia nie tylko praktyczność, ale także wyjątkowy wygląd, który nada każdemu wnętrzu klasy i nowoczesności.
Komoda Blago świetnie sprawdzi się w sypialni jako miejsce na przechowywanie ubrań, tekstyliów czy dokumentów, oraz w salonie, w którym pozwoli na schowanie książek, bibelotów lub sprzętu multimedialnego - przy jednoczesnym wyeksponowaniu ulubionych dekoracji na blacie.
Zaaranżuj przestrzeń, uporządkuj drobiazgi i wprowadź do swojego domu porządek, który idzie w parze z wyjątkowym designem z komodą Blago!
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Wysokość mebla | 96 cm |
| Kolor korpusu | dąb sonoma |
| Materiał korpusu | MFC + HDF |
| Szerokość mebla | 190 cm |
| Głębokość mebla | 32 cm |
| Kolor frontu | biały |
| Materiał frontu | MDF |
| Kategoria | Komody |
| Materiał nóg | plastik |
| Kolor nóg | czarny |
| Materiał uchwytów | plastik |
| Kolor uchwytów | srebrny |