Komoda do Salonu BECK 160 cm Orzech Trzydrzwiowa Ryflowana Nowoczesna
Symbol: ME.BECK/O/KOM160
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1439.10 Cena przed promocją: 1599.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.BECK/O/KOM160
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1439.10 Cena przed promocją: 1599.00 -10%
Jeśli szukasz mebla, który podkreśli styl wnętrza, a jednocześnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, komoda Beck w kolorze orzecha będzie doskonałym wyborem. Wykończenie inspirowane naturalnym drewnem wprowadza do aranżacji elegancję, a delikatnie ryflowane boki nadają całości nowoczesnego akcentu.
Komoda świetnie sprawdzi się w salonie jako miejsce na drobiazgi, w sypialni do przechowywania ubrań i dodatków, a także w przedpokoju, gdzie pomieści buty, torebki i akcesoria. W domowym biurze pomoże utrzymać porządek w dokumentach oraz schować sprzęt i niezbędne akcesoria.
To idealny wybór dla osób ceniących dobrą organizację, ponieważ pojemne wnętrze ułatwia przechowywanie. Docenią ją również ci, którzy stawiają na solidne wykonanie, a także miłośnicy estetycznych wnętrz.
Czas na porządek w dobrym stylu.
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Wysokość mebla | 76 cm |
| Kolor korpusu | Orzech |
| Materiał korpusu | MFC + HDF |
| Szerokość mebla | 160 cm |
| Głębokość mebla | 40 cm |
| Wysokość nóżek | 20 cm |
| Kolor frontu | Orzech |
| Materiał frontu | MDF |
| Materiał nóg | metal |
| Kolor nóg | czarny |
| Rodzaj obrzeża | ABS |