Komoda do Salonu BECK 200 cm Czarna Czterodrzwiowa Ryflowana Nowoczesna
Symbol: ME.BECK/CZ/KOM200
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1709.10 Cena przed promocją: 1899.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.BECK/CZ/KOM200
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1709.10 Cena przed promocją: 1899.00 -10%
Komoda oferuje dużo przestrzeni do przechowywania, jednocześnie zachowując harmonię wnętrza.
Smukłe nogi wizualnie unoszą bryłę nad podłogą, podkreślając jej nowoczesny i lekki design.
Delikatne frezowanie nadaje frontowi subtelną fakturę, przełamując minimalistyczną formę mebla.
Dzięki wytrzymałej powierzchni blatu możesz z łatwością wyeksponować dekoracje oraz drobne dodatki.
Uniwersalny charakter komody sprawia, że bez trudu dopasuje się do wielu aranżacji.
Ponadczasowa kolorystyka sprawia, że komoda doskonale wygląda w salonie, biurze czy gabinecie.
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Wysokość mebla | 76 cm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | MFC + HDF |
| Szerokość mebla | 200 cm |
| Głębokość mebla | 40 cm |
| Kolor frontu | czarny |
| Materiał frontu | MDF |
| Materiał nóg | metal |
| Kolor nóg | czarny |
| Rodzaj obrzeża | ABS |