Komoda do Salonu Rozsuwana TRISH 140 cm Czarna Dwudrzwiowa Ryflowana Nowoczesna
Symbol: ME.TRISH/CZ/KOM140
Dostępność: 999 szt.
Cena: 899.10 Cena przed promocją: 999.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.TRISH/CZ/KOM140
Dostępność: 999 szt.
Cena: 899.10 Cena przed promocją: 999.00 -10%
Komoda zapewnia dużą przestrzeń do przechowywania, nie przytłaczając wnętrza.
Smukłe, czarne nogi optycznie unoszą mebel, nadając mu nowoczesną formę.
Subtelne frezowanie na froncie dodaje struktury i urozmaica prosty kształt komody.
Blat jest solidny i daje dużą swobodę w zagospodarowaniu górnej części komody.
Design komody jest na tyle uniwersalny, żę bez problemu odnajdzie się w różnych stylach wnętrz.
Czarna kolorystyka sprawia, że komoda Trish świetnie prezentuje się zarówno w salonie, jak i biurze.
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Styl wnętrza | Japandi |
| Wysokość mebla | 76 cm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | MFC + HDF |
| Szerokość mebla | 140 cm |
| Głębokość mebla | 40 cm |
| Kolor frontu | czarny |
| Materiał frontu | MDF |
| Materiał nóg | metal |
| Kolor nóg | czarny |
| Rodzaj obrzeża | ABS |