Krzesło Obrotowe Młodzieżowe ASTRO Różowe Ekoskóra Nowoczesne
Symbol: ME.ASTRO/R/CH/E/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 251.10 Cena przed promocją: 279.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ASTRO/R/CH/E/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 251.10 Cena przed promocją: 279.00 -10%
Szukasz wyjątkowego fotela do pokoju dziewczynki? Różowy fotel obrotowy Astro został stworzony z myślą o małych użytkowniczkach - od przedszkolaków po nastolatki. Jego uroczy design, komfortowe wykończenie i funkcjonalność sprawiają, że to doskonały wybór na lata.
Krzesło Astro zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o dziewczynkach. Rośnie razem z nimi i dopasowuje się do ich potrzeb na każdym etapie dzieciństwa. Wybierz go dla swojej córki i stwórz dla niej wyjątkowe, komfortowe miejsce do rozwoju i zabawy.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Ekoskóra |
| Kolor | Różowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Nie |
| Podnóżek | Nie |
| Wysokość mebla | 95 cm |
| Kolor korpusu | chromowany |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 39 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 42 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 52 cm |
| Kółka | plastikowe |
| Głębokość mebla | 65 cm |
| Kolor obicia | różowy |
| Materiał obicia | skóra sztuczna |
| Kategoria | Fotele obrotowe |