Fotel Biurowy CAMILO Obrotowy Biały Ekoskóra Nowoczesny
Symbol: ME.CAMILO/B/E/FO
Dostępność: 0 szt.
Cena: 512.10 Cena przed promocją: 569.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.CAMILO/B/E/FO
Dostępność: 0 szt.
Cena: 512.10 Cena przed promocją: 569.00 -10%
Niezależnie od tego, czy urządzasz biuro, gabinet czy kącik do pracy w domu odpowiednie wyposażenie ma znaczenie. Fotel obrotowy Camilo w wersji białej to świetna propozycja dla osób, które stawiają na nowoczesne wzornictwo i rozwiązania wspierające zdrową pozycję siedzącą.
Camilo to propozycja dla tych, którzy szukają dobrze zaprojektowanego fotela o solidnej konstrukcji i nowoczesnym wyglądzie. Wybierz rozwiązanie, które wspiera Twoją codzienną pracę i pasuje do przestrzeni, w której przebywasz każdego dnia.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Ekoskóra |
| Kolor | Biały |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Nie |
| Podnóżek | Nie |
| Wysokość mebla | 112 cm |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Kolor korpusu | chromowany |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość fotela | 61 cm |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Głębokość siedziska | 41,5 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 47 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 55 cm |
| Kółka | plastikowe |
| Głębokość mebla | 76 cm |
| Kolor obicia | biały |
| Materiał obicia | skóra sztuczna |
| Kategoria | Fotele obrotowe |