Łóżko 180x200 MARSYLIA z Pojemnikiem Beżowe Sztruksowe
Symbol: ME.MARSYLIA/180/BZ/SZTR/LOZZPOJ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1259.10 Cena przed promocją: 1399.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MARSYLIA/180/BZ/SZTR/LOZZPOJ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1259.10 Cena przed promocją: 1399.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Sztruks |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Długość łóżka | 219 |
| Szerokość łóżka | 190 cm |
| Wysokość łóżka | 107 cm |
| Powierzchnia spania | 180 x 200 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Stelaż w zestawie | Tak |
| Materac w zestawie | Nie |